Kalefest Haberleri

kalefest haberleri ve güncel kalefest gelişmeleri, kalefest ile ilgili tüm video, kalefest fotoğrafları ve kalefest haberleri Kalehaber Kırıkkale Haberleri sitemizde


Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) 'nde ''Kırıkkale Sokak Lezzetleri'' Standları yoğun ilgi gördü.

Gündem

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, KALEFEST'in son gününde Lezzet Sokağı'ndaki standları gezdi.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) 5 günlük dolu dolu etkinliklerden sonra bitti. KALEFEST'ten görüntüler haberimizde.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) 5 günlük dolu dolu etkinliklerden sonra bitti. KALEFEST'ten görüntüler haberimizde.

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST 2024) kapsamında düzenlenen mahalli sanatçıların konserleri, vatandaşlara keyifli anlar yaşattı.

Kırıkkale’de düzenlenen KALEFEST’in son gününde, saat 12:00’de Büyükşehir Parkı’nda başlayan Karakucak Güreşi müsabakaları, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Kalefest -2024 bünyesinde sevgi yolunda açılan Kitap Fuarı yogun ilgi gösteriliyor.

Gündem

KALEFEST’in son gününde, festivalin en çok beklenen etkinliklerinden biri olan Lara'nın konseri, saat 21:00’de başlayacak.

Spor

Saat 12:00’de Büyükşehir Parkı’nda başlayacak olan Karakucak Güreşi müsabakaları, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST), bu yıl unutulmaz anılara sahne oldu.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST), son gününde de katılımcılara dolu dolu bir program sunacak.

Kırıkkale'de Valilik bünyesindeki bazı kurumların müdür ve memurlarından oluşan koro, KALEFEST etkinliklerinde Türk Sanat Müziği konseri verdi.

Kırıkkale Tanıtım Günleri, 25 Mayıs programıyla dolu dolu geçecek etkinliklere sahne olacak.

Spor

Kırıkkale Valiliği’nin himayelerinde düzenlenen KALEFEST2024 etkinlikleri kapsamında, Büyük Şehir Parkı’nda 230 sporcu ile 20 kategoride oryantring yarışmaları düzenlendi.

Gündem

"KALEFEST" Kırıkkale Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında konser verildi, konferans düzenlendi.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) kapsamında bugün saat 11:00'de Kültür Merkezi'nde unutulmaz bir etkinlik gerçekleşti.

Gündem

KALEFEST 2024'te Kırıkkale Şairler ve Yazarlar Derneği üyeleri etkinlikler kapsamında Kitaplarını İmzalıyor.

Gündem

KALEFEST 2024 Kırıkkale tanıtım günleri tüm hızıyla devam ediyor.

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, KALEFEST2024 etkinlikleri kapsamında Kırıkkale'de düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldı.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri KALEFEST etkinlikleri kapsamında Türk Hava Kuvvetlerine ait SOLOTÜRK uçağı, Kırıkkale semalarında gösteri yaptı.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri(KALEFEST) kapsamında uçuş gösterisi yapan SOLOTÜRK, izleyenlerin nefesini kesti.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) bugün başlıyor ve 5 gün sürecek dolu dolu etkinliklerle şehri renklendiriyor.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri Kalefest2024 etkinliklerine katılmak isteyen Kırıkkaleliler için belediye otobüslerinin son sefer saatleri 23:00'e kadar uzatıldı.

Gündem

Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) kapsamında, 20 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00'te Kültür Merkezi'nde "Türk Tarihinde Savunma Sanayi" konulu bir konferans...

Gündem

Kırıkkale, bu yıl geniş çaplı bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Gündem

Gökyüzünün asil kartalı SOLOTÜRK , bugün saat 11:30 'da Kırıkkale semalarında prova uçuşu gerçekleştirecek.

Kırıkkale Pastacılar Aşçılar Kebapçılar Dernek başkanı Özgür Dönmez Kalefest2024”festivalinde kurulacak“Kırıkkale Sokak Lezzetleri”adlı gastronomi sokağı hakkında açıklamalarda bulundu.

Kırıkkale tanıtım günleri (KALEFEST) kapsamında, Türk Dünyası Müzik Topluluğu 23 Mayıs Perşembe günü Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alacak.

Gündem

Kırıkkale tanıtım günleri (KALEFEST) kapsamında, 26 Mayıs Pazar günü saat 12:00'de Büyükşehir Parkında "Karakucak Güreşi" düzenlenecek.

Gündem

Kırıkkale’nin tanıtım günleri ( KALEFEST 2024) kapsamında düzenlenen mahalli sanatçılar 23-26 Mayıs 2024 tarihlerinde Cumhuriyet Meydanı’nda konser verecek