KALEFEST 2024'te Kırıkkale Şairler ve Yazarlar Derneği üyeleri etkinlikler kapsamında Kitaplarını İmzalıyor.
Kırıkkale’de ilk defa düzenlenen KALEFEST, her alanda etkinlikleriyle dikkat çekiyor. Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde kurulan fuar alanında, Kırıkkale Şairler ve Yazarlar Derneği üyeleri, Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) kapsamında kitap fuarında eserlerini imzalıyorlar.
Şafak Aksoy, Ferda Balkaya Çetin, Cevat Bayrak, İlhan Şahin, Emine Gülüş Teke,Barış Gülüşbaş, Ahmet Erdal, Hikmet Dönmez, Ömer Şengül kitaplarını imzalayan isimler arasında yer alıyor.
Kırıkkale Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Erdal, yaptığı açıklamada, Kırıkkaleli yazarların ve şairlerin KALEFEST 2024 bünyesinde kendilerine ayrılan stantta Kırıkkale edebiyatını halkla buluşturduklarını belirtti. Erdal, bu etkinliğin Kırıkkale'nin edebi zenginliklerini tanıtmak için önemli bir fırsat olduğunu vurguladı.
KALEFEST 2024, Kırıkkale’nin kültürel ve sanatsal değerlerini ön plana çıkararak, şairler ve yazarlar için önemli bir platform oluşturuyor. Festival, edebiyatseverleri ve tüm Kırıkkale halkını Cumhuriyet Meydanı’ndaki bu özel etkinliğe davet ediyor.