Kırıkkale Valiliği’nin himayelerinde düzenlenen KALEFEST2024 etkinlikleri kapsamında, Büyük Şehir Parkı’nda 230 sporcu ile 20 kategoride oryantring yarışmaları düzenlendi.
Sporcular ve sporcuların ailelerinin yarıştığı yarışmalarda dereceye girenlere madalyalarını takdim eden Vali Yardımcıları Mustafa Erkayıran, Oktay Erdoğan ve Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, sporcuları ve ailelerini tebrik ederek, başarılar diledi.
Yarışmalarda üstün gayreti ve azmi ile başarı gösteren özel sporcumu Berkay Çenesiz’e madalyası Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran tarafından takdim edilmesinin ardından sporculara ve vatandaşlara tatlı ikramında bulunulmasının akabinde program sona erdi.