Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) son gününde Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Lezzet Sokağı'nda kurulan stantları ziyaret ederek etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkür etti.
KALEFEST kapsamında düzenlenen Lezzet Sokağı etkinliğinde, Başkan Önal birbirinden farklı lezzetleri tadarak, stant sahipleriyle sohbet etti. Katılımcılara gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Önal, Kırıkkale'nin zengin mutfak kültürünün tanıtılmasında emeği geçen herkese minnettarlığını dile getirdi.
KALEFEST, Kırıkkale'nin kültürel ve gastronomik zenginliklerini tanıtmak amacıyla düzenlenen etkinliklerle dolu dolu geçerken, Lezzet Sokağı, festivalin en ilgi çeken alanlarından biri oldu. Kırıkkaleliler ve ziyaretçiler, yerel lezzetlerin tadını çıkarırken, festival boyunca keyifli anlar yaşadı.
Kırıkkale Belediyesi, KALEFEST etkinliklerinin her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilmesi ve kentin tanıtımına katkıda bulunması için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.