Filistin Haberleri

filistin haberleri ve güncel filistin gelişmeleri, filistin ile ilgili tüm video, filistin fotoğrafları ve filistin haberleri Kalehaber Kırıkkale Haberleri sitemizde


Kırıkkale

9 Haziran 2024’te, Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı Kırıkkale Şubeleri, Nur Camii’nde ikindi namazı sonrasında İsrail’in Filistinli sivillere...

Gündem

Kırıkkale Baro Başkanı Mutlu Korkmaz, Türkiye Barolar Birliği (TBB) ve 81 Baro ile birlikte, İsrail'in Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği soykırımı...

Gündem

Gazzede yaşanan trajediye dikkat çekmek ve İsrail'in zulmüne karşı seslerini duyurmak amacıyla Kırıkkale'de geniş katılımlı bir yürüyüş düzenlendi.

Kırıkkale’de sivil toplum kuruluşları ve halkın katılımıyla büyük bir Filistin yürüyüşü düzenlenecek.

Gündem

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde İsrail'in Refah kentinde yerinden edilen Filistinlilerin bulunduğu kampa düzenlediği saldırı protesto edildi.

Gündem

KESK Kırıkkale Şubeler Platformu, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını kınayarak bir basın açıklaması yayımladı.

Gündem

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Refah kentindeki çadırların İsrail tarafından bombalanması hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Gündem

Dün saat 17:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Filistin'e destek eyleminde, dikkat çeken bir nokta kadınların yoğun katılımı oldu.

Kırıkkale Üniversitesi’nde İsrail zulmünün karşısında durmak ve Filistinli kardeşlerimizin yanında olmak amacıyla ''Özgürlük Tufanı Kampüste" Programı düzenlendi.

Gündem

İsrail'in Filistin topraklarında yürüttüğü insanlık dışı işgal ve katliamlar sırasında hedef alınan gazetecilere destek olmak amacıyla yayın hayatına başlayan GaZZete,...

Gündem

İsrail’in Filistin’e yönelik vahşetine dikkat çekmek, Filistinlere destek olmak ve Gazze şehitlerini anmak amacıyla Kırıkkale İslami Değerler Külliyesi’nde 23 Aralık...

Gündem

Türkiye’nin birçok kentinde çok sayıda sivil toplum kuruluşu, Pençe Kilit Harekat bölgesinde şehit olan 12 askerimiz ve Gazze için...

Gündem

Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Yamanevler Metro Durağı'ndan Ümraniye Meydanı'na yürüdü.

Gündem

Karakeçili Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Karakeçili Anadolu İmam Hatip Lisesi, birlikte düzenledikleri gıda ve el emeği ürünlerinin satışının yapıldığı...

Konya

- Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nden geçen yıl mezun olan Haya Alsafadi: - "Yıllardır zulme maruz kalan Filistin,...

Dünya

Türkiye'den Gazze'ye yardım amacıyla gönderilen gemi Mısır'a ulaştı

Siyaset

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ordu Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı Açılış Töreni'nde İsrail'i sert dille eleştirdi.

Gündem

TGF ve Basın Vakfı’ndan Gazze’deki gazeteciler için Dünya kamuoyuna çağrı

Gündem

Kırıkkale Belediyesinin desteği ile Filistin'de mağdur olan ailelere gönderilmek üzere açılan yardım kermesinde 31 bin lira gelir elde edildi.

Kırıkkale’de camilerde, İsrail’in saldırıları sonucu Filistin’de hayatını kaybedenler için dua edildi.

Gündem

Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön, Kırıkkale Belediye Meclisi’nin Filistin halkına yönelik verdiği destekten dolayı tebrik etti.

AK Parti Gençlik Kolları üyeleri Kırıkkale'de, "SayStop diyoruz, Filistin için yürüyoruz" programı kapsamında İsrail'in Gazze'ye saldırılarını protesto etti.

Gündem

Kırıkkale Belediyesi'nden  yerinde karar. Geçtiğimiz hafta Kırıkkale Belediye Meclisi  İsrail'in Filistin'e yaptığı saldırılardan dolayı kınadı .

Gündem

Kırıkkale Kızılay şubesi Gazze için yardım kermesi düzenledi

Gündem

Kırıkkale Belediye Meclisi, Kasım ayı olağan toplantısında Gazze’ye yönelik düzenlediği insanlık dışı saldırılardan dolayı İsrail’i kınadı.

Gündem

Kırıkkale İl Müftülüğüne bağlı Necati Nadiye Cesur 4-6 Yaş Grubu Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler, harçlıklarıyla "Filistin Kardeşlerimizin Yanındayız"

Gündem

Açıklamada, ‘‘Cuma günü İstanbul’dan yola çıkacağız. İlleri gezeceğiz ve İncirlik Üssü'ne gideceğiz.’’ denildi.

Gündem

Kırıkkale Belediyesi İsrail'in günlerdir bombaladıği Gazze'ye yardım ulaştırmak amacıyla Cuma günü kermes düzenliyor.

Gündem

İHH Genel Merkezi tarafından paylaşılan basın açıklamasına davet mesajında "Tüm Türkiye’den Araçlarımızla İncirlik Üssü’ne Gidiyoruz!"