2131321231132

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal muhtarlar ile bir araya geldi. Başkan Önal “Kırıkkale’mizi hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olacağız” dedi.

Talep ve İsteklerini Dile Getirdiler

31 Mart Yerel Seçimleri sonucu Kırıkkalelilerin iradesi ile Kırıkkale Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Önal’ı, 28 Mahalle Muhtarı ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. Büyük bir bölümü yenilenen muhtarlar mahalleleri ile ilgili talep ve isteklerini başkan Önal’a iletti. Meclis toplantı salonunda samimi ortamda geçen sohbette muhtarlar en çok “park talep ve mevcutların yenilenmesi, üst yapı” ya yönelik istek ve şikayetlerini dile getirdiler.

1231231321454656

Kırıkkale’yi Hak Ettiği Noktaya Taşıyacağız

Başkan Önal’da “Kırıkkale’mizin muhtarıyla el ele vererek, omuz omuza sorunları çözmek ve şehrimizi geleceğe taşımak için çalışacağız. Onlar bizlerin mahallelerimizdeki sesleri, belediyemiz ile aramızdaki köprü olduğunu ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum. Kırıkkale’yi hat ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olmayı sürdüreceğiz. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını bize ileten, aramızda köprü vazifesi gören, bizimle çözüm ortaklığı yapmaya çalışan muhtarlarımızla istişarelerimizi sürdürecek, düzenli aralıklarla bir araya gelerek neler yapıp yapamadığımız konuşacağız” ifadesini kullandı.

4654879784654945613

Kaynak: Kırıkkale Belediyesi