Kırıkkale belediyesi Haberleri

kırıkkale belediyesi haberleri ve güncel kırıkkale belediyesi gelişmeleri, kırıkkale belediyesi ile ilgili tüm video, kırıkkale belediyesi fotoğrafları ve kırıkkale belediyesi haberleri Kalehaber Kırıkkale Haberleri sitemizde


Kırıkkale

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Yüksek İhtisas Hastanesi’ndeki Çocukları ziyarette bulundu.

Kırıkkale

Kırıkkale’li sanatçılar Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kırıkkale

Kırıkkale’de CHP’nin oyu 10 yılda %2’den 50’ye çıktı.Bu gelişmede önemli payı olan yeni Belediye Başkanı Ahmet Önal SÖZCÜ’ye konuştu.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Ramazan Bayramı'nın ardından ilk iş gününde, Kırıkkale Belediyesi'nde çalışan personellerle bir araya geldi.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanında yürüttükleri yıkama ve temizlik çalışmalarıyla hizmet veriyor.

Kırıkkale

Kırıkkale -Ankara arası yolcu taşıma ücretlerinin artık seri şekilde artışı vatandaşların tepkisine yol açıyor.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal çalışmalara başladı.

Gündem

Görevine dün başlayan Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal kurum içerisindeki personel tanışmalarına ağırlık vermeye başladı.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal kendisine hayırlı olsun amaçlı gönderilecek çiçek yerine SMA hastası Yiğit Hamza’ya para yatırılmasını istedi.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı, çat kapı ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerde Saygılı, vatandaşlarla sohbet ederek, vatandaşların taleplerini dinliyor.

Siyaset

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Ve Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan Sanayi Esnafına Müjdeyi Verdi

Gündem

Vergi Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde , İl Defterdarı Yaşar Derinkuyu ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'yı ziyaret etti.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi, yaz aylarında oluşabilecek haşere ve sinek problemlerini önlemek amacıyla erken bir mücadele başlattı.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi tarafından restore edilen Millet Bahçesi içerisinde bulunan işletme binası, Gençlik Merkezi’ne dönüştürülerek Kırıkkale’li gençlerin hizmetine sunuldu.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Kırıkkale’de bulunan çocuk parklarına şehitlerimizin ismi verildiği bildirildi.

Çevre

Kırıkkale'de son zamanlarda artan başıboş sokak köpekleri, kış aylarının gelmesiyle birlikte yiyecek bulamama sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır.

Siyaset

Kırıkkale Belediye Başkan Mehmet Saygılı, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurum ve kuruluşlar ile hastane ziyaretinde bulundu.

Kırıkkale

6 Şubat depreminin merkez üssü Pazarcık’ta Kırıkkale Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri aktif rol aldı.  Ekiplere dahil olan arama kurtarma köpeği...

Bilim

Kırıkkale Belediyesi Bilim Merkezi, projeleri için atölye arayan gençlerin gerekli çalışmalarını yapmaları için alan ve imkan sağlıyor.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi bünyesinde hizmet veren serada yeni yıl ile birlikte İlkbahar hazırlıkları da başladı.

Siyaset

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, toplu sözleşme dönemi olmamasına rağmen kadrolu işçilerin maaşına yüzde 50 oranında ek zam yaptı.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi olarak geleceğin sahibi nesillerimize “Çevre Bilinci, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık” eğitim programlarımıza devam ediyoruz.

Kırıkkale

Kırıkkale Belediyesi Katı Atık ve Depolama tesissinde günlük ortalama 200 ton evsel atık topluyor. Topladığı bu atıklardan 2023 yılında ...

Gündem

Tel kırma tekniği ile çizdikleri figürleri kumaşlara ilmek ilmek işleyen kursiyerlerler farklı motifler ile el becerilerini geliştirmeye devam ediyorlar.   

Gündem

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Merih Karayol görevinden istifa ederek Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaatta bulundu.

Gündem

Kırıkkale'nin Gelişen Bölgeleri Sular Altında! Yetkililerin Tadilat Çözümü Çaresizlik Yaratıyor

Kırıkkale Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğünden aldığımız bilgiye göre toprağa verilen vatandaşlarımızın isimleri şu şekilde oluşuyor.

Gündem

Kırıkkale Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ASELSAN destekli İç Anadolunun en büyük bilim merkezi olan Kırıkkale Belediyesi Bilim Merkezi ...

Gündem

Üç gündür su sıkıntısı yaşayan Kırıkkale'nin Bahçelievler Mahallesi'ne sular verildi.

Dünya

Kırıkkale Gönüllüleri Birliği Başkanı Resul Akdağ esnaf ve Belediye'ye çağrıda bulundu