Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oda Orkestrası tarafından BESST-İVAL'24 kapsamında Oda Orkestrası Konseri düzenlendi. Mavi Salon’da gerçekleşen konsere Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Güler, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Atike Tekeli Kunt, Meslek Yüksekokulları Koordinatörü ve Kırıkkale Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Özgür Selvi, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Orkestra Şefliğini Doç. Dr. Akın Kumtepe’nin yaptığı Oda Orkestrası Konseri dinleyenler tarafından büyük beğeni kazandı.
Konserde Telli Turnam Suiti, Üsküdara Giderken, Concerto per 2 Violencelli ed Archi, Yolcu, Mavilim Mavişelim, Nikriz Longa gibi yerli ve yabancı eserler, dinleyenlerin beğenisine sunuldu.
Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Güler’in Oda Orkestrasını temsilen Doç. Dr. Akın Kumtepe’ye çiçek vermesi ve fotoğraf çekimiyle program sona erdi.