Halil öztürk Haberleri

Halil öztürk haberleri ve güncel Halil öztürk gelişmeleri, Halil öztürk ile ilgili tüm video, Halil öztürk fotoğrafları ve Halil öztürk haberleri Kalehaber Kırıkkale Haberleri sitemizde


Gündem

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Suriye'de PKK tarafından yapılması planlanan sözde seçimlere ilişkin sert bir basın açıklaması yaptı.

Gündem

MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Roketsan'ın Kırıkkale'deki faaliyetlerini ve personel alımını değerlendirdi.

Gündem

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk sosyal medya uygulaması TikTok’la ilgili süren tartışmalara ilişkin yazılı basın açıklamasında bulundu.

Gündem

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Siyaset

Milletvekili Öztürk, Ülke Bütünlüğüne Vurgu Yaparak Tartışmalara Son Verdi

Siyaset

MHP Milletvekili Halil Öztürk son günlerde ROKETSAN'a alınacak personel ile ilgili söylentiler üzerine yazılı açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Başkent Ankara'da genişletilmiş bölge toplantısı yaptı. Bölge toplantısına Kırıkkale MHP Milletvekili Halil Öztürk İl Başkanı Murat Abalı...

Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Sayın Halil ÖZTÜRK, yeni yıl vesilesiyle açıklamalarda...

Ankara

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilen MHP Grup Toplantısı’na katılım sağladılar.

Politika

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli'nin hitabetleri ile gerçekleşen TBMM Grup Toplantısına katıldı.

Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda konuşarak Kırıkkale’ye Roket OSB kurulmasını istedi.

Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili MDK Başkanı Av. Halil Öztürk, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk saat çalışmalarına başladı

Gündem

Milletvekili Halil Öztürk meclis çalışmaları dışında zamanında kırıkka'ye gelerek halkla bir araya gelmeye özen gösteriyor.

Gündem

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk Cumhuriyetin 100. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla açıklama yaptı.