Kırıkkale Yahşihan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. İlçenin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen park ve bahçe düzenlemeleri, yeşil alanların bakımı ve yeni peyzaj projeleri ile Yahşihan, daha yaşanabilir bir hale getiriliyor.
Yahşihan Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçemiz genelinde yürüttüğümüz çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor. Amacımız, vatandaşlarımıza daha yeşil ve estetik bir çevre sunmaktır," denildi. Belediye, bu çalışmalarla halkın ortak kullanım alanlarını güzelleştirerek yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.
Ekipler, parkların bakım ve onarımı, yeni bitki dikimi, ağaç budama ve çim biçme gibi rutin faaliyetlerin yanı sıra, yeni park ve bahçe projeleri üzerinde de çalışıyor. Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, yapılan çalışmaların ilçe halkı tarafından takdirle karşılandığını belirterek, bu tür projelerin devam edeceğini ve daha yeşil bir Yahşihan için çaba sarf etmeye devam edeceklerini vurguladı.