Yahşihan Haberleri

Yahşihan haberleri ve güncel Yahşihan gelişmeleri, Yahşihan ile ilgili tüm video, Yahşihan fotoğrafları ve Yahşihan haberleri Kalehaber Kırıkkale Haberleri sitemizde


Gündem

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde, Kurban Bayramı öncesinde camilerde temizlik çalışmalarına hız verildi.

Yahşihan

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, TOKİ Şehit Jandarma Er Osman Öden İlkokulu’nda gerçekleşen karne törenine katıldı.

Yahşihan

Yahşihan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yeşil alanlarda, parklarda ve refüjlerde bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yahşihan

Yahşihan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yaparak vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyaretlerini...

Yahşihan

Yahşihan Belediyesi, ilçedeki yeşil alanlar ve parkların bakımını, onarımını ve temizliğini sürdürüyor.

Eğitim

Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli, Yahşihan okullarında tanıtılmaya devam ediyor.

Yahşihan

Yahşihan Belediyesi ekipleri, ilçenin her bir yanını titizlikle temizliyor.

Yahşihan

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, biriktirdiği atık malzemelerle Atıkmatik otomatında 50 bin puan toplayan Ömer Asaf Demirel'e kazandığı tabletini teslim...

Yahşihan

Yahşihan Belediyesi sağlıklı ve temiz bir çevre için ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gündem

Yahşihan Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen sergi, geniş katılımla büyük ilgi gördü.

Yahşihan

Yahşihan Belediyesi ekipleri ilçe genelinde parke, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

Asayiş

Yahşihan Emniyet Müdürlüğü, Hacıbey Mahallesi'nde gerçekleştirilen devriye sırasında şüpheli harekeleri nedeniyle durdurulan bir kişiyi gözaltına aldı.

Kırıkkale

Keçili Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği geleneksel şenlikler, büyük bir coşkuyla kutlandı.

Gündem

Yahşihan İlçe Milli Eğitim Müdürü Haluk Özdemir, Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu Öğrencilerine LGS Öncesi Moral Ziyareti etti.

Çevre

Kırıkkale Yahşihan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde , Cumhuriyet Ortaokulu'nda HEALTHY EATHING e twinning Projesi Kapsamında Kermes Yapıldı.

KALEFEST için Kırıkkale’ye gelen ünlü sanatçı Lara, Yahşihan ilçesinde bulunan Mobil KETEM aracında görevli personelleri ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Gündem

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Cumhuriyet Ortaokulu'nun düzenlediği "İstanbul'un Fethi Kutlama" programına katıldı.

Yahşihan Belediyesi, Erenler Mahallesi Kurt Deresi Mevkii'nde yıllardır süregelen kanalizasyon sorununu çözmek için önemli bir adım attı.

Kırıkkale Yahşihan Belediyesi, zaman içerisinde yıpranan yolcu duraklarının ve çöp konteynerlerinin bakım ve onarımını, belediyenin garaj amirliği bünyesinde gerçekleştirmeye devam...

Yahşihan Erenler Mahallesi'nde Kanalizasyon Hattı Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesi İl Genel Meclis Üyeleri ilçeye bağlı köylerde Muhtarları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar .

Gündem

Yahşihan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki temel gıda ve tüketim ürünlerinin satıldığı zincir marketlere yönelik denetim gerçekleştirdi.

Yahşihan Belediyesi ekipleri, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarı için belirlenen yerin hazırlıklarını tamamladı.

Kırıkkale Yahşihan Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Gürses, Ertuğrul Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin düzenlediği TÜBİTAK 4006-B Bilim Fuarı’na katıldı.

Gündem

Öğrenci-Yazar Buluşmaları'nın üçüncüsü, Şehit Bekir Ferhat Kaya İmam Hatip Ortaokulu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Gündem

Yahşihan Belediyesi irtibat büroları Yahşihan halkı için büyük kolaylık sağlıyor. Vatandaşlar ilçe merkezine gitmeden su ve emlak işlemlerini rahatlıkla yapabiliyor.

Yahşihan Belediyesi, şehir genelindeki sellik giderlerini yağmurlu havalarda oluşabilecek su baskınlarını önlemek amacıyla düzenli olarak temizliyor.

Gündem

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur Kırıkkalegücü FSK'nın Yeni Başkanı Adnan Duman ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Yahşihan Belediyesi, vatandaşların beklentilerine yanıt verebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyor.