Sulakyurt Gençlik Koordinatörlüğü, gençleri bir araya getiren anlamlı bir buluşma düzenledi. Gençlik Koordinatörü Yasin Uyar'ın önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Sulakyurt’un gençleri Yunus Emre Camii’nde toplandı.
Buluşmada, iki önemli konu başlığı ele alındı. İsrail'in mallarını boykot etme çağrısı yapılırken, İslam'ın ilk öğretmeni olan Mus'ab bin Umeyr'in hayatı da anlatıldı. Gençlere, bu konularda bilinçlendirme yapılarak, İslam tarihinin önemli şahsiyetlerinden biri tanıtıldı.
Etkinlikte, misafir gençlere yemek ve meyve ikramında bulunuldu. Program, ikindi namazının kılınmasıyla sona erdi. Sulakyurt Gençlik Koordinatörlüğü, bu tür buluşmaların gençlerin bilinçlenmesi ve kaynaşması açısından önemli olduğunu vurguladı.