Sulakyurt Haberleri

sulakyurt haberleri ve güncel sulakyurt gelişmeleri, sulakyurt ile ilgili tüm video, sulakyurt fotoğrafları ve sulakyurt haberleri Kalehaber Kırıkkale Haberleri sitemizde


Gündem

Kırıkkale Sulakyurt İlçe Müftülüğü, Çarşı Camii’nde bu akşam düzenlenecek “İlim ve Hikmet Sohbetine” tüm halkı davet ediyor.

Kırıkkale

Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal ve İl Müftü Yardımcısı Metin Arcaklıoğlu Sulakyurt’a ziyarette bulundu.

Kırıkkale

Kırıkkale Sulakyurt Cumhuriyet Ortaokulu'nda 5. sınıf öğrencilerine yönelik "Doğruluk ve Dürüstlük" konulu bir sunum düzenlendi.

Gündem

Diyanet işleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle yürütülen 2024 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonuna; “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” temasıyla start...

Kırıkkale

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesine bağlı Yeşilyazı köyünde bulunan Küçük Şeyh Şami Türbesi’nin tabelasına bazı vatandaşlar tarafından saygısızca zarar verildi.

Kırıkkale

Kırıkkale Sulakyurt İlçe Müftüsü Sadettin Yüce, İrşad faaliyetleri kapsamında İlçemiz Çarşı Camii’nde Cuma namazı öncesi vaaz etti.

Kırıkkale

Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesindeki Yunus Emre Camii Kur'an Kursu'nda Birlik ve Beraberlik Programı Düzenlendi"

Gündem

Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal koordinesinde Sulakyurt'ta Vekâletle Kurban ve Yaz kursları Semineri yapıldı.

Kırıkkale

Sulakyurt Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması, Yunus Emre Camii'nde Cumartesi akşamı gerçekleşti.

Gündem

Sulakyurt Kaymakamı Hasan Burak Bilir, "Anneler Günü" dolayısıyla Sulakyurt köylerinde yaşayan şehit annelerinin Anneler Günü'nü kutladı.

Gündem

Kırıkkale Sulakyurt İlçe Müftülüğü olarak İlçe Müftüsü Sadettin Yüce’nin önderliğinde Deredüzü Köyü Piknik alanında Mayıs Ayı Mutat toplantısı gerçekleştirildi.

Gündem

Sulakyurt ilçesinde yeni bir dönem başladı. Sulakyurt'un eski Kaymakam'ı Ahmet Akdağ yurt dışı eğitimi nedeniyle görev sürecini tamamladı.

Kırıkkale

7 mayıs 2024 Salı günü öğle namazına müteakip Ankara Yenimahalle Karşıyaka mezarlığında toprağa verilecek.

Gündem

Sulakyurt Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner, Sulakyurt Belediyesi’nin Mali Bilgilendirme Tablosunu Belediye binasına astırdı.

Spor

Sulakyurt Belediyespor amatör kümede başarı göstererek liği 3. sırada tamamladı.

Kırıkkale

Balışeyh Sulakyurt arası TOKİ mevki yol asfaltlanıyor.

Gündem

AK Parti'den seçilen Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner Sulakyurt'ta kolları sıvadı.

Kırıkkale

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesine bağlı Güzelyurt köyünde iftar vaktinde tek bir sofra kuruluyor ve bu gelenek 10 yıldır devam ediyor.

Gündem

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk eşi Serpil Öztürk ile birlikte Sulakyurt’ta oyunu kullandı.

Ekonomi

Kırıkkale'de güncel akaryakıt fiyatları, şu anki piyasa koşulları doğrultusunda değişiklik göstermektedir. An itibariyle Kırıkkale'deki akaryakıt istasyonlarında uygulanan güncel fiyatlar şu...

Yaşam

Sulakyurt kayıp genci arıyor.Ailesi ile tartışan %50 zihinsel engelli kişi, jandarma ve AFAD tarafından aranıyor.

Gündem

Sulakyurt Belediyesi, Yenimahalle'de imara açılan belediye arsalarının satışa çıkarıldığını duyuruyor. Arsa edinmek isteyen vatandaşlar için önemli bir fırsat sunulmaktadır.

Gündem

SULAKYURT İLÇE MÜFTÜSÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gündem

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik Sulakyurt -Balışeyh arası karayolunun tamamlaması ile birlikte ilçelerinin hareket kazanacağını söyledi.

Kırıkkale

Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner siyasete giriyor.

Gündem

Sulakyurt Belediyesi Cumhuriyet'in 100.yıl dönümü dolayısıyla ilçenin girişine Ay Yıldızı bayrağımızı temsilen anıt yapıyor.

Gündem

Sanki Havaalanı... Sulakyurt Sulakyurt olalı böyle hizmetler görmedi. Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik...

Gündem

Sulakyurt Kaymakamı Ahmet Akdağ ve eşi ilçede vatandaşlara örnek olmak amacıyla yeşillendirme çalışmalarına katıldılar.

Kültür Sanat

Kırıkkale Sulakyurt Danacı köyünde Türkiye'nin ilk ay yıldızlı çeşmesi Alıç kardeşler yaptı. Yaptıkları açıklamada ...