Kırıkkale Belediyesi, Anneler Günü'nü özel bir etkinlikle kutladı. Bu anlamlı günde çocuklar, Kırıkkale Bilim Merkezi'nde annelerine hediyeler hazırladılar. Belediye Başkanı Ahmet Önal, etkinlik sırasında çocuklarla bir araya gelerek onların heyecanına ortak oldu ve annelerin önemine vurgu yaptı. Önal, şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerin fedakarlıklarını takdirle karşıladı ve onların koşulsuz sevgileriyle dünyayı güzelleştirdiğini belirtti.
Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Ahmet Önal, annelerin hayata kattığı değeri vurgulayarak, onların fedakarlıklarıyla dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirdiğini ifade etti. Önal, annelerin koşulsuz sevgi ve sabrıyla büyüdüğümüzü ve hayatın her alanında bizlere rehberlik ettiklerini dile getirdi. Annelerin toplumun temel direği olduğunu belirten Önal, onların her zaman sevgi ve saygıyla anılması gerektiğini vurguladı.
Bu duygusal etkinlik, annelere olan minnet ve şükranın ifadesi olarak Kırıkkale'de güzel bir anı olarak yerini aldı.