Baa101Ec 8Eff 41Ee B41F 18C9Cb78B64A

Yahşihan Belediyesi ekipleri ilçe genelinde parke, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Başkan Sungur yapmış olduğu açıklamasında, “İlçemizde tüm hızıyla ilerleyen yol yapım çalışmaları en kısa zamanda bitecek ve vatandaşlarımız tozlu, çamurlu yollardan kurtulacak.” İfadelerini kullandı.

Aeef85Bb Ccea 451B 901F C04E9B0B0Cfa

Yahşihan Belediyesi ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri, ilçedeki yolların modernizasyon çalışmalarını hızla devam ettiriyor. İlçedeki vatandaşların daha rahat ve sağlıklı şartlarda yaşamlarını devam ettirebilmeleri için gece gündüz çalışan ekipler bir çok mahallede ise stabilize yol düzenleme çalışmaları sürüyor. Yahşihan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, anlık oluşan sorunlara hızlı bir şekilde müdahale ederken, tüm mahallelerde planlanan çalışmalarını devam ettiriyor. Ekipler ayrıca mahallelerde oluşan çukur, göçme gibi sorunlarla ilgili çalışmalarını da sürdürüyor. Bunların yanında mahallelerdeki yol, kaldırım ve parke taşı onarımları da yapılıyor.

316Fa10F 77Ff 4C5F 836C 0A614F508B12

Yol yapım çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, “Vatandaşlarımızın isteklerini birebir dinliyor, elimizden geldiği ölçüde talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Önceliğimiz elbette bozuk yollar. Yıllardır bozuk olan yolları plan dahilinde yapma gayreti içerisindeyiz. Şu an için Kadıoğlu, Alaaddin ve Yenişehir Mahallerinde ilerleyen yol yapım çalışmalarımız inşallah ilçemizin tüm alanını bitirince son bulacak ve vatandaşlarımız tozdan ve çamurdan kurtulacak. Amacımız, Yahşihan sakinlerine yakışır bir ilçe hazırlamaktır.” dedi.

C03Cb65C 630F 436B 8A0F B29Ccfce6106

Kaynak: Yahşihan Belediyesi