Kırıkkale Yahşihan Belediyesi, zaman içerisinde yıpranan yolcu duraklarının ve çöp konteynerlerinin bakım ve onarımını, belediyenin garaj amirliği bünyesinde gerçekleştirmeye devam ediyor.
Yolcu durakları ve çöp konteynerlerinin zamanla kullanıma bağlı olarak yıpranması kaçınılmaz bir durumdur. Bu nedenle Yahşihan Belediyesi, bu önemli altyapı unsurlarının bakım ve onarımını düzenli olarak gerçekleştiriyor. Belediyenin garaj amirliği ekipleri, duraklardaki hasarları onarıyor ve çöp konteynerlerini yeniliyor, böylece Yahşihan'ın temiz ve düzenli bir görünümünü koruyor.
Belediye Başkanı ve yetkililer, halkın daha sağlıklı ve güvenli bir çevrede yaşamasını sağlamak için altyapı çalışmalarına devam edeceklerini belirtiyor. Yahşihan Belediyesi'nin bu hizmetleri, ilçenin yaşam kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlardan biri olarak değerlendiriliyor.