Kırıkkale Yahşihan Belediyesi, temiz, hijyenik ve sağlıklı bir çevre oluşturmak amacıyla ilçenin her köşesinde aktif olarak konteyner yıkama, ilaçlama ve temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.
Belediye ekipleri, vatandaşların daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamalarını sağlamak için düzenli olarak gerçekleştirdikleri bu çalışmalarda büyük özen gösteriyor. Konteyner yıkama işlemleriyle kötü koku ve mikropların önüne geçilirken, ilaçlama çalışmalarıyla haşerelere karşı etkili mücadele yapılıyor.
Yahşihan Belediyesi, bu tür çalışmaların kesintisiz bir şekilde devam edeceğini ve ilçenin her daim temiz ve hijyenik kalması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Belediye, vatandaşların da bu konuda duyarlı olmalarını ve temizlik çalışmalarına destek vermelerini rica etti.