Sulakyurt Belediyesi, ilçemizde yıllardır yapılmayan ve kaderine terk edilen yolları yenilemek için harekete geçti. Belediye Başkanı, daha yaşanılabilir bir ilçe hedefi doğrultusunda çalışmaların tüm hızıyla sürdürüleceğini belirtti.
Uzun zamandır beklenen yol çalışmaları, Yenimahalle'de başlıyor. Sulakyurt Belediyesi'nin bu önemli adımı, mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılandı. Yıllardır ihmal edilen yolların yeniden yapılması, mahalledeki yaşam kalitesini artıracak ve ulaşımı daha rahat hale getirecek.
Başkan Çetiner'den Açıklama
Sulakyurt Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner yaptığı açıklamada, "Yenimahalle'deki yol çalışmalarına başlıyoruz. Yıllardır yapılmayan ve kaderine terk edilen yollarımızı yenileyerek, daha yaşanılabilir bir ilçe için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Başkan Çetiner , bu projeyle birlikte mahalle sakinlerinin daha konforlu ve güvenli bir ulaşım imkanına kavuşacağını vurguladı.
Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Belediye ekipleri, yol yapım çalışmalarını hızla sürdürüyor. İlk etapta Yenimahalle'deki ana yolların yenilenmesi planlanıyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından mahalledeki diğer yolların da elden geçirileceği belirtildi.
Sulakyurt Belediyesi'nin bu önemli girişimi, ilçede yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Yenimahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, belediye yetkililerine teşekkür etti.
Geleceğe Yatırım
Sulakyurt Belediyesi, geleceğe yatırım yaparak ilçenin daha yaşanılabilir bir yer haline getirme hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Yenimahalle'deki yol yenileme çalışmaları, bu hedefin önemli bir parçası olarak öne çıkıyor.