Kırıkkale Sulakyurt İlçe Müftülüğüne bağlı Yunus Emre Camii Kur’an Kursu Çarşı Camii Kur’an Kursu ve İmamoğlu Çeşmesi Kur’an Kursu, kursiyerleri ve hocaları tarafından Gazze’de zülüm ve açlıkla mücadele eden din kardeşlerimize yardım toplayıp müftülüğe teslim ettiler.
Bu bağlamda,
Yunus Emre Camii Kur’an Kursu: 1.420 TL
İmamoğluçeşmesi Köyü Kur’an Kursu: 1.900 TL
Çarşı Camii Kur’an Kursu: 6.205 TL
Toplamda ise 9.525 TL yardım parası Diyanet Vakfımızın Gazze Yardım hesabına aktarıldı.
Kur’an Kursu hocalarına vekâletten Çevrimli Köyü Camii İmam Hatibi Halil İbrahim Akkaya , Çarşı Camii İmam Hatibi Arif Sefa Doğan, Çarşı Camii İmam Hatibi Yasin Uyar’a teşekkür ve makbuz belgesi verildi.
Sulakyurt İlçe Müftülüğü, gayretlerinden dolayı Kur’an Kursu Öğreticileri hocalara ve bağışın toplanmasında katkısı olan vatandaşlara teşekkürlerini iletti.