Kırıkkale Sulakyurt Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması, Yunus Emre Camii'nde Cumartesi akşamı gerçekleşti. Gençlik Koordinatörü Yasin Uyar liderliğinde, gençler "Beden Temizliği" konusunu mercek altına aldılar.
Sohbetin ve bilgi alışverişinin ardından, gençler arasında keyifli bir Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Bu etkinlik, gençlerin hem fiziksel aktivite yapmalarına hem de birbirleriyle sosyal etkileşimde bulunmalarına olanak sağladı.
Program, katılımcılara ikramların ardından yatsı namazının kılınmasıyla sona erdi. Katılımcılar, hem dinî bir atmosferde bulunmanın keyfini yaşadılar hem de birlikte vakit geçirerek dostluklarını pekiştirdiler.
Sulakyurt Gençlik Koordinatörlüğü, gençlerin dinî ve sosyal yönden gelişimlerine katkı sağlamak adına düzenlediği etkinliklerle ön plana çıkıyor. Bu tür buluşmalar, gençlerin bir araya gelerek hem bilgi paylaşımı yapmalarına hem de birlikte eğlenmelerine imkân tanıyor.