Kırıkkale’ye bağlı Sulakyurt ilçesindeki Çarşı Camii, akşam derslerine katılan çocuklar için eğlenceli bir piknik etkinliği düzenledi. Çarşı Camii din görevlileri Arif Sefa Doğan, Yasin Uyar ve Halil Öztürk tarafından organize edilen etkinlik, çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü.
Piknik alanında bir araya gelen çocuklar, derslerinin ardından yemek ikramıyla birlikte çeşitli oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdiler. Etkinlik, cami derslerine devam eden çocuklar arasında motivasyonu artırmayı ve onların sosyalleşmesini sağlamayı amaçladı.
Çarşı Camii’nde akşam ile yatsı namazı arasında pazartesi, çarşamba ve cuma günleri düzenlenen dersler, yaz tatiline kadar devam edecek. Çocuklarını bu derslere göndermek isteyen aileler, cami din görevlileriyle iletişime geçebilirler.