Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde, şehit aileleri ve gaziler için düzenlenen kahvaltı programına, Kırıkkale Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran ve Kırıkkale Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın başta olmak üzere birçok davetli katıldı.
Vali Yardımcısı Erkayıran, programda yaptığı konuşmada, şehit aileleriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakarlıklarını takdirle anan Erkayıran, onların vatanları ve milletleri için gösterdikleri kahramanlıkları vurguladı.
Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Vali Yardımcısı Erkayıran, şehit ailelerine ve gazilere yönelik yapılan her türlü desteğin süreceğini belirtti. Bu tür etkinliklerin, milletimizin birlik ve beraberliğini güçlendirmek adına büyük önem taşıdığını ifade etti.