Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer TEKİN Kırıkkale ve ilçelerinin AK Parti Seçim bürolarını ziyaret ederek seçim sürecinde başarılar diledi.
Recep Zafer TEKİN Kırıkkale, Bahşılı, Yahşihan, Hacılar, Keskin, Karakeçili, Çelebi, Balışeyh ilçeleri AKP seçim bürolarını ziyaret etti. 31 Mart 2024 yerel seçimin yaklaşmasıyla seçim çalışmalarına hız veren Belediye başkan adaylarını ziyaret eden Başkan TEKİN “ Başkanlarımızı ziyaret ettik, seçim çalışmalarından dolayı ofisinde ziyaret edemediğimiz başkanlarımızı da arayarak başarı dileklerimizi ilettik. Kırıkkale’mize hizmeti Ak Parti iktidarı ve Ak neferleri getirdi ve getirmeye de devam edecek. Hizmet yaparsa Ak Parti yapar.” dedi.