Fsddsadsadad

Ayyıldız Yardım Derneği Ramazan ayında hayırseverlerin göndermiş olduğu bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluğunu yaşıyor.Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve gönüllüler bizzat tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerine Ramazan desteklerini kendileri ulaştırdı.Kırıkkale kamuoyunda dernek çalışmaları takdir kazandı.

Ayyıldız Yardım Derneği bu ramazan ayında da hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam etti.

Ayyıldız Yardım Derneği bu ramazan ayında da hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam etti.
Yurtiçi ve yurt dışı hayır kampanyaları ile çalışmaları devam eden derneğin gönülleri hayırseverlerin derneğe ulaştırdığı Nakti yardım ve Ramazan kolilerini bizzat ihtiyaç sahiplerinin evlerine giderek teslim ettiler.

Dernek başkanı Seyit Ahmet Acar yaptığı açıklamada Ramazan ayının yardımlaşma ayı olduğunu hatırlatarak dernek olarak çalışmalarının bayrama kadar devam edeceğini vurguladı.

Ayyıldız Yardım Derneği Diğer taraftan Balkan ülkelerinden Makedonya ve Bulgaristan'ın iki şehrine ilk defa yapılan cami inşaatına desteklemek için yardım kampanyaları başlatmış bulunuyor.

Hayırseverlerin göndermiş oldukları gelirlerden bir bölümü Makedonya’daki cami inşaatı için ulaştırıldı.Cami yardım kampanyası devam ediyor.

Editör: Yelda KAYHAN