Başından vurulmuş olarak bulunan ve intihar mı ?cinayet mi ? olduğu belirlenemeyen Kırıkkaleli Kaymakamın Cenaze namazı yarın öğle Namazından sonra Nur Caminde kılınıp ardından Koçubaba köyünde toprağa verilecek.

MARAŞ'TAN BİR HABER GELDİ 

Kırıkkale'ye Kahramanmaraş'tan acı haber geldi. Balışeyh'li genç kaymakam evinde ölü bulundu. Kahramanamaraş’ın  Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun evinde ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre olay, Ekinözü ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun’un (31) şoförü sabah kaymakamı makama götürmek için konuta gitti ancak Coşkun’a ulaşamadı. Bunun üzerine şoför, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Polis, kaymakamın konutuna girdiğinde Coşkun’u silahla kafasından vurulmuş halde buldu. Sağlık ekipleri kontrol ettiğinde Coşkun’un hayatını kaybettiğini belirledi. Coşkun’un cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis, kaymakamın nasıl öldüğünü belirlemek için inceleme başlattı.

Kaymakamın bekar ve Kırıkkaleli olduğu öğrenildi. Kaymakam’dan geriye ise bir önceki görev yaptığı Afyonkarahisar’ın Daskırı ilçesinde çekilen görüntüleri kaldı.

Mehmet makas ölü bulunan Kaymakam için taziye dileklerinde bulundu.

Kaynak: Haber merkezi