Başkentte Sinerji'ye büyüme ödülü

Kırıkkale'nin Savunma SanayI M G 20240205 W A0089inde büyüyen firması Sinerji bir dalga gibi büyümesini devam ettiriyor.Yine ödül kazandı.Yine gurulandırdı.

Bu büyüme Türkiye genelindeki Sanayi sektöründe, Sivil toplum örgütlerinde takdir kazanmaya devam ediyor. Sinerji bu yılda Türkiye'nin büyüyen 100 firması arasına girerek 3. defa aynı ödülü almaya layık görüldü .

I M G 20240205 W A0088

Ödül törenine Kırıkkale'den Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı'da katılarak Sinerji Mühimmat Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman'a eşlik etti.

Ödülünü TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'ndan alan Adnan Duman duygularını şu şekilde paylaştı .

"Geleneğimizi 2023 yılı içinde yine bozmadık.

TOBB ETÜ ve TEPAV işbirliğinde düzenlenen Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketinin belirlendiği Türkiye 100 ödüllerinde 2023 verilerine göre en hızlı büyüyen 57. firma ünvanı aldık. Ayrıca bu listeye 3. kez girerek bir rekora imza attık. Ödülümüzü takdim eden Ticaret Bakanımız Sayın Ömer Bolat ve TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na ve başarılarımızın mimarı olan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim."dedi. Sinerji'nin ve Adnan Duman'ın başarısı Kırıkkale'de gurur kaynağı oldu.

Kaynak: Sinerji Muhimmat A.Ş.- Haber Merkezi