Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, 27 Şubat - 4 Mart tarihleri arasında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen başarılı operasyonlarla ilgili açıklama yaptı. Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda gerçekleştirilen bu operasyonlarda, özellikle sokak satıcılarının tespit edilmesine odaklanıldı. Toplamda 40 adet Sentetik Ecza, 10,81 gram Skunk, 6 adet Ecstasy ve 4,55 gram Esrar ele geçirildi.
Operasyonların başarısıyla birlikte, 10 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı. Emniyet Müdürlüğü, bu operasyonların sadece bir başlangıç olduğunu ve gelecekte de benzer çalışmalara azimle devam edileceğini ifade etti.
Emniyet Müdürlüğü, toplumun huzur ve güvenliği için her türlü suçla etkili bir şekilde mücadele etme kararlılığını sürdüreceğini vurguladı. Bu bağlamda, halkın güvenliği ve genel refahı için alınan tedbirlerin devam edeceği belirtildi.