Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesi İl Genel Meclis Üyeleri ilçeye bağlı köylerde Muhtarları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar .Aralarında AK Parti, MHP ve CHP'li Belediye Meclis Üyelerinin bulunduğu grup çalışmaları yerinde inceledi.
Ziyaret sonrası il genel meclis üyeleri yapmış oldukları ortak açıklamada "Yahşihan il genel meclis üyeleri olarak Yahşihan'a bağlı köylerimizden Hacıbalı Köyü muhtarı İbrahim Sagkol, Irmak köyü muhtarı Yakup Demirbilek Kılıçlar köyü muhtarı Aydın Payar ,Hisar köyü muhtarı Mücahit Acar bedesten köyü muhtarı Dogan Karakuş muhtarlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Köylü hemşerilerimizden ve muhtarlarımızdan köylerimizdeki sorunları ve ihtiyaçları istişare ettik. ve Kılıçlar Hisarköy arası beton yol yapımını yerinde kontrol ettik."dediler.