Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olmak için aday adaylığı müracaatını yaptı. Koyuncu, Hacılar beldesinden geniş bir katılım ile Kırıkkale MHP İl Binasına geldi.

6-7Belediye Başkanı Koyuncu halka hitap ederek beldeye hizmet etme mücadelesini sürdüreceğini belirtti.

4-1031 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olmak için aday adaylığı müracaatını, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Murat Abalı'ya sundu. Koyuncu, müracaat sonrasında Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan kalabalığa hitap etti. Vatandaşların "Yeniden Başkan" şeklindeki sloganları üzerine Koyuncu, "Bugün buradaki aldığım cesaretle bütün cihana haykırıyorum ki; birlikteliğimizden daha büyük bir güç yoktur ve asla olmayacaktır" karşılığını verdi.

5-11"Beledeye hizmet etme mücadelemi sürdürüyorum"

3-15Koyuncu belde  halkına hizmet etme mücadelesini sürdüreceğini ifade ederek, "Hacılardan aldığım derin bir aşkla, şevkle, azimle, tecrübeyle, ilçeme hizmet etme mücadelemi sürdürüyorum.

1-23Şu an siz kıymetli hemşerilerimizle beraber ikinci 5 yıllık hizmet dönemi için aday adaylığı başvurumuzu yapmış olmaktan son derece mutluluk ve gurur duyuyorum" diye konuştu.2-17

Kaynak: Haber Merkezi