Kırıkkale Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri, değerler eğitimi kapsamında Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bu anlamlı ziyarette, öğrenciler hastalara moral verirken, hastane yöneticileri de öğrencilere hastane hizmetleri hakkında bilgi sundu.
Ziyaret sırasında öğrenciler, hastalarla yakından ilgilenerek onlara destek olmaya çalıştı. Hastane yöneticileri, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak hastanenin sunduğu sağlık hizmetleri ve tedavi süreçleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.
Bu etkinlik, öğrencilerin toplumsal sorumluluk bilincini artırırken, hastaların da moral ve motivasyonlarını yükseltmeye katkı sağladı. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, değerler eğitimi kapsamında benzer faaliyetlerle topluma fayda sağlamayı hedefliyor.