Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal, Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde sürdürülecek vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında, il genelinde kurulan kurban stantlarını ziyaret etti.
Ziyareti sırasında Müftü Topal, stantlarda görev yapan personelden organizasyon hakkında bilgi aldı ve çalışmaları yerinde inceledi. Müftü Topal, vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonunun önemini vurgulayarak, stantlarda görev yapan tüm personele teşekkür etti.
Türkiye Diyanet Vakfı ile birlikte gerçekleştirilen bu organizasyonun, vatandaşların kurban ibadetlerini en doğru şekilde yerine getirmelerine yardımcı olmayı amaçladığı belirtildi. Müftü Topal, halkın gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, bu tür organizasyonların toplumdaki dayanışma ve yardımlaşma duygusunu pekiştirdiğini vurguladı.