Eğitimci Yazar Süleyman Beledioğlu, Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın’a nezaket ziyaretinde bulundu. "Öğrencilerin Bonus Hocası" olarak tanınan Beledioğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüşme yaptı.
Müdür Rıza Aydın, Beledioğlu’nu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti. Görüşme sırasında eğitim ve motivasyon konularında fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyaretin ardından Eğitimci Yazar Süleyman Beledioğlu, Kırıkkale Belediyesi tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öğrencilerine yönelik "Sınav Başarısı ve Beyin Temelli Motivasyon" konulu konferansta konuşmacı olarak yer aldı. Konferans, öğrencilere sınav sürecinde başarıyı artırma ve motivasyon sağlama konusunda önemli bilgiler sundu.
Beledioğlu'nun ziyaretinin ve verdiği konferansın, Kırıkkale'deki öğrencilere ve eğitim camiasına büyük katkı sağlaması bekleniyor.