Hacılar’da Hizmetin Adresi: Mehmet Koyuncu

I M G 20240127 W A0020I M G 20240127 W A0022(1)

MHP Hacılar Seçim ofisinin açılışında konuşan MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk: Hacılar, Milliyetçi Hareket Partisiyle birlikte hizmete kavuştu. Hamd olsun Mehmet başkan ile birlikte ara sokaklara kadar asfaltı attırdık. Hacılar, güzel bir meydana ve görünüme kavuştu. Hacılar’ın geleceği daha da güzel olacak bunun da yolu Mehmet Koyuncu başkanın 31 Mart’ta tekrar seçilmesinden geçiyor. 

Hacılar Üç Hilal’le Daha da Güzel Olacak diyen Halil Öztürk konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Mehmet Koyuncu başkan herkesin sorunuyla, derdiyle, sıkıntısıyla tek tek ilgileniyor. Bunun en yakın şahidi benim. Çünkü Mehmet Başkanın bir bakanlıkta veya genel müdürlükte işi mi var yanıma düşer Mehmet Başkan birlikte gideriz gereken neyse yaparız. Hacılar şunu da unutmasın, Mehmet Koyuncu asla yalnız değil!”dir ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.

Başkan Mehmet Koyuncu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı

Hacılar Kasabamızda MHP Seçim Büromuzu Sn. Milletvekilimiz Halil ÖZTÜRK, MHP İl Başkanımız Murat ABALI, MHP İlçe Başkanımız Faruk AKBULUT, Ülkü Ocakları Başkanı  Oğuzhan AKPINAR, İl ve  İlçe Teşkilatlarımız, Yahşihan Belediye Başkanı Sn. Osman TÜRKYILMAZ, Sulakyurt Belediye Başkanı Sn. İsmail BİLDİK ve değerli hemşehrilerimizin katılımlarıyla birlikte büyük bir coşkuyla açılışımızı yaptık. Bizleri bugün yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyorum.  Birlik ve Beraberliğimiz Daim Olsun.

Kaynak: HaberHacılar’da Hizmetin Adresi: Mehmet Koyuncu Merkezi