Bu gün oynananacak Kepezspor Maçına davet

Kırıkkalegücü Futbol Spor kulübü başkanı Şeref Akbal Bu gün saat 14.00  Başpınar stadyumu'nda oynanacak Kırıkkalegücü -Kepezspor maçına Kırıkkale halkını davet etti.

Kepezspor Kırıkkale'ye Grup lideri olarak geliyor. Kırıkkale'ye geçiyor liderden 3 puan alması durumunda Playoff'ta oynama şansına sahip olacak. Bu sebeple maç oldukça kritik ve heyecanlı geçecek.

MORAL BULACAK

Kırıkkalegücü lider karşısında saat 14.00'de oynanacak kritik maçta kendi evinde 3 puan alması durumunda Playoff oynayacak .Bir başka açıdan ikinci yarıya büyük bir moral ile başlamış olacak. Kırıkkalegücü'nün şu an ligde 6. sırada ve 23 puanı bulunuyor. Kırıkkalegücü son yaptığı transferlerlede dikkat 71'li Genç Taraftarlar Derneği Pazar günü oynanacak Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü- Kepezspor maçına Kırıkkale halkını davet etti.Kepezspor-Kırıkkale'ye grup lideri olarak geliyor. Kırıkkale sporun ise Play Off oynayabilmesi için 3 puana ihtiyacı var .Aynı zamanda Kırıkkalegücü ligden düşme potasında. Ligden düşme tehlikesinde olan takımlarla arasında 5 puan var.

Kaynak: Haber Merkezi