2023-2024 Eğitim Öğretim yılının Genişletilmiş Veli Toplantısı, Çelebi Kaymakamı Mehmet Melih Dalan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Erdem, lise ve ortaokul müdürleri, ile velilerin katılımıyla okulun konferans salonunda yapıldı.
Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından, öğrencilerin ve okulların genel durumları hakkında velilerden görüşler alındı ve çözüm önerileri tartışıldı. Velilerin katılımıyla gerçekleşen bu toplantıda, eğitim sürecinin daha verimli hale getirilmesi için çeşitli fikirler sunuldu ve değerlendirmeler yapıldı.
Kaymakam Mehmet Melih Dalan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Erdem, velilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, eğitimde iş birliğinin önemine vurgu yaptılar. Toplantı, velilerin soruları ve önerilerinin alınmasıyla sona erdi.