Kırıkkalegücü Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonrası başkanlık görevine seçilen Adnan Duman ve yönetimi, takımın gelecek planlaması için start verdi.

7Ed4Ccca 7C72 47F6 86Fe D5C85821B6E3

KURUMSALLIK VE GELECEK PLANLAMASI

Geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonrası kan tazeleyen kırmızı lacivertliler, yeni sezon hazırlıkları için ‘Bismillah’ dedi. Kulüp Başkanı Adnan Duman ve yönetimi, Kırıkkalegücü’nün isim değişikliği başta olmak üzere, kurumsal bir anlayışla sezon hazırlıklarını gerçekleştireceğinin sinyallerini verdi. Kırıkkale’nin ismini uzun yıllar üst liglere taşımak, altyapı, tesisleşme ve yarınlara futbolcu yetiştirme gibi birçok alanda planların yapıldığı Kırıkkalegücü için yeni yönetim kolları sıvayarak fikir alışverişinde bulundu.

Fbed45Fe 59Bb 4384 B260 Ac8Aa8D4F16D

YENİ FORMA TASARIMLARI YAPILACAK

Taraftarlarda ve kulüp içerisinde heyecanı artıracak yeni bir kurumsal kimlik çalışması, logo, slogan ve yeni forma tasarımları oluşturulacak. Formalar başta olmak üzere store ürünlerinin belirlenmesi noktasında görüşmeler sağlanacak. Başkan Duman,  yönetim kurulunda gündeme gelen konular ve alınan kararlarla ilgili şu ifadelere yer verdi; “Üst liglerde bulunan takımlar ile transferler için işbirliği yapılacak.”

E0487924 E1A2 4F7E B1A3 900Ee61014A7

STORE ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPILACAK

Futbolcu ve teknik ekip alacakları ile ilgili durumların ivedi bir şekilde netleştirileceği ve ardından tüm alacak kalemlerinin kapatılacağı belirtildi. Teknik direktör ve sportif direktör ile ilgili hızlı bir çalışma yapılacağını da belirten yeni yönetim, en kısa sürede ulusal spor basınının da olacağı kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyecek. Takım ürünlerinin satılacağı store için ise yerel ve şubeli marketlerle görüşmeler yapılacak.

306D30Ae 43Cb 4Fa1 B453 784C2D942D96

TAKIMA HİBE OTOBÜS SAĞLANDI

“Sosyal medyanın daha güçlü ve yaratıcı bir şekilde yönetilmesi amacıyla gerekli çalışmaların başlaması gerektiğini dile getiren Başkan Duman,  kulüp binasının yenilenmesi için çalışmalara başlandığını ve ilk kazmanın vurulduğunu söyledi. Takımın hem iç saha hem de dış saha maçlarına rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için ise hibe yoluyla bir iş insanının takıma otobüs sağladığını duyurdu.

D99C7499 E68D 4E3C A881 A29E2E69Ab73

Ayrıca yönetimde görevlendirmeler de yapılarak hızlı bir başlangıç yapıldı.

Başkan: Adnan Duman

Başkan Yardımcısı: Ramazan Ayan

As Başkan: Ferhat Baştuğ

As Başkan: Mehmet Genç

Genel Sekreter: Ersan Zengin

Mali Sekreter: Remzi Özder

Basın, Medya ve Tanıtım: Kadir Yahşi

Alt Yapı Sorumlusu: Ahmet Ereli

Sportif Direktör: Furkan Özen

Genel Kaptan: Gökhan Üstüner

Futbol Şube Sorumluları: Mehmet Genç - Ali Dolu

Kaynak: Haber Merkezi