Çerikli'de AK Parti son mitingini yaptı
Yarın yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinin arefesinde Cuma ve Cumartesi günleri oldukça yoğun geçiyor.
Bugün hemen hemen tüm siyasi partilerin ilçe ve benzer teşkilatlarında belediye başkan adaylarının mitingleri gerçekleşti.
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı Çerikli 'de mevcut başkan ve AK Parti'nin Çerikli Belediye Başkan Adayı Nuh Şahin'in mitingine katılarak seçmenlerle bir araya geldi .
AK Parti'nin Kırıkkale'de tüm seçim bölgelerinde aday çıkarttığını belirten Engin Pehlivanlı Türkiye Yüzyılında Kırıkkale'nin güçlü bir şekilde temsil edilebilmesi için yarın yapılacak seçimde sandıkta destek verilmesini istedi.