Kırıkkale Sulakyurt İlçe Müftüsü Sadettin Yüce, İrşad faaliyetleri çerçevesinde İlçemiz Çarşı Camii’nde Cuma namazı öncesi cemaate vaaz verdi.
Vaazında ‘’Ailemiz: Huzur ve Güven Kaynağımız’’ konusunu işleyen Müftü Yüce, cemaate manevi değerlerin önemini vurguladı ve aile içi huzurun sağlanmasının toplumun temeli olduğunu belirtti. Ardından hutbeyi irad ederek cemaatin Cuma namazını kıldırdı.
Namazın sonrasında cami cemaatiyle bir süre sohbet eden Müftü Sadettin Yüce, katılımcıların sorularını dinleyerek dinî konularda bilgi verdi ve destek sundu. Bu tür etkinliklerle toplumun manevi yönden desteklenmesi ve birlik beraberlik duygularının pekiştirilmesi amaçlanmış oldu.