F B I M G 1708428020543

Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu Kalehaber'e yaptığı açıklamada son günlerde kasabada yaşayanlar olaylarla ilgili değerlendirmede  bulundu.

"Seçim ofisini kapattı, adaylıktan çekiliyor." şeklindeki duyumların gerçeğe yansıtmadığını belirten Mehmet Koyuncu kasabada son günlerde gerilimin arttığını kısa süreliğine bir ara verme ihtiyacı duyduğunu dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Hacılar Belediye Başkan Adayı olarak yoluna devam ettiğini belirten Mehmet Koyuncu bu konuda şu değerlendirmede bulundu.

Koyuncu" Milliyetçi Hareket Partisi'nin Belediye Başkan Adayı olarak çalışmalarımız devam ediyor. Ancak kamuoyu da yakından bildiği gibi kasabamıza geçtiğimiz yıllarda siyasi gerginliğin devamında istenmeyen olaylar yaşanmış ve kasabamızda birlik ve beraberlik dağılmıştı. Hacılar kasabasında seçim arefesinde 3-4 tane sataşma türünde olayın meydana gelmesi şahsımıve camiamızı derinden üzmüştür. Daha büyük olaylara sebep vermemek için birkaç günlüğüne seçim bürosunu kapatmayı uygun gördük. Seçim ofisini yakında hizmete sokacağız. Ancak Hacıların birlik beraberliği her şeyden önemlidir. Acı tecrübeler bize bu seçimi hoşgörü ile tamamlamamız gerektiğine işaret ediyor .Biz de fedakarlık yaparak birkaç günlüğüne seçim çalışmalarına ara verdik. Seçim ofisimizde açacağız. Belediyeyle geri kazanacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi