Akyön;Çocuklara çağdaş bir Kırıkkale hazırlayacağız

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön saha çalışmalarına başladı .2 gün önce AK Parti Kırıkkale İl başkanlığında projelerini slayt eşliğinde tek bir anlatan Bahattin Akyön amacının Kırıkkale'yi Uluslararası Kent düzeyine getirmek ve bugünün küçüğü çocuklara modern bir Kırıkkale hazırlamak olduğunu dile getirdi.

Akyön konuşmasında " Kırıkkale'de AK Parti Belediyesinin hayata geçireceğiz .Uluslararası bir dünya şehri olacak bu zor değil yeter ki inanalım. Kızılırmak üzerinde uluslararası yarışlar olacağı günleri size vaat ediyorum .Ayrıca Ankara ile Kırıkkale arasında şehrimizin batı kısmında bir lojistik merkez koridoru açarak Ankara ile Türkiye'nin Lojistik dinlenme Merkezi alanını şehrimize yapacağız.Bu sayede Kırıkkale nakliye turizminin konaklama merkezi haline gelecek .Evet Kırıkkale 43 vilayetin geçiş noktasında .Ancak günlük 7 bin araç geçmesine rağmen kaç araç Kırıkkale'de durup dinleniyor ? Alışveriş yapıyor ?Kırıkkale bizim iktidarımızda geçiş noktası olmayacak bekleme noktası olacak "dedi

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön uluslararası tecrübesine dayanarak Belediye Başkanı olması durumunda dünyanın Kırıkkale'yi tanıyacağını dile getirdi.

Yaptığı etkili konuşmada kendisinin Belediye Başkanlığı dışında hiçbir siyasi makama ,milletvekiline talip olmayacağını ifade ederken bir belediye başkan yardımcısının tamamen İl,ilçe , teşkilatla,mahalle komiteleri,Kadın ve Gençlik kolları ile hareket ederek ortak çalışacaklarını ifade etti. Bahattin akyön partide yaptığım müracaat sırasında tüm projelerini slayt eşliğinde anlatarak bunun Kırıkkale halkına ve seçmenine bir taahhüt olduğunu dile getirdi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı,İslami Değerler Külliyesi'nin kurucusu ve Cidde eski Basın Ateşesi Bahattin Akyön, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı görevinden istifa ederek aktif siyasete atıldı.

Uzun süredir Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığına hazırlanan Bahattin Akyön projelerinin büyük bir kısmını kamuoyuyla paylaştı.Bahattin Akyön "Kırıkkale'yi Dünya şehri yapmak için yola çıktık.Projelerimiz hazır."dedi.

AK Parti toplantı salonunda İl Başkanı Engin Pehlivanlı Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın ve yönetim kurulu üyeleri ile taraftarlarına yönelik projelerini dile getirdi. Kırıkkale'de uluslararası fuar ve spor etkinliklerinin yapılacağını Kırıkkale'nin sorununu olmadığını ancak Kırıkkale'nin sorunlarına çözüm aranmadığı için bu sorunların biriktiğini vurguladı.

 Bahattin Akgün konuşmasının devamında teşkilata her zaman bağlı kalacağını Kırıkkale'de her kesimin ve herkesin Belediye Başkanı olacağına dile getirdi .Akyön slayt eşliğindeki sunumunun ardından il başkanı Pehlivanlı'ya taahhüt niteliği taşıması için projelerinin dosyasını ve işlenmiş Türk bayrağı motifi hediye etti.

Editör: Adnan Akın Güler