Zafer Partisi Adayı Emin Erkeç sıkılmadık el bırakmadı
Zafer Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Emin Ergeç saha çalışmalarına devam ediyor.
Kırıkkale'nin her mahallesine ve merkezde her cadde sokağına ulaşmaya özen gösteren Emin Ergeç Kırıkkale'nin yıllardır kötü yönetildiğinden yakınırken maalesef ki mevcut belediyenin ve rakiplerinin ciddi projesinin olmadığını vurguluyor.
Her mahalleye giden Sanayi ve çarşı esnafını gezen Erkeç sığınmacı ve kaçakların ülkemize ve şehrimizde yol açtığı sıkıntıları anlattı .
Mültecilerin artık ülkelerine geri dönmeleri için yetki istedi. Zafer Partisi'nin genç adayı Erkeç kısa sürede çıkış yaparak Kırıkkale siyasi arenasında ve seçmeninde beğeni kazandı.
Emin Ergeç açıklamasının sonunda Türk milletinin ve Türk dünyasının 21 Mart Nevruz bayramını kutladı.