MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy hafta sonu tam 5 mahalle de binlerce kişiye hitap etti.
9 Mart Cumartesi ve 10 Mart Pazar günü 5 ayrı mahalle de miting düzenleyen MHP adayı Harun Ulusoy'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Cumartesi günü Bağlarbaşı mahallesi ie Çullu'da mitinglere katılan Ulusoy pazar günü de Sanayi, Selim Özer ve Gündoğdu mahallelerinde miting düzenledi.
KİBİR ABİDELERİNDEN KURTULALIM
Bazı mahallelerde miting sonrası vatandaşlarla birlikte davul zurna eşliğinde halay çeken Ulusoy miting konuşmalarında vaatlerini sıraladı. MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy 31 Mart Zaferi ile birlikte Kırıkkale Belediyesinde vatandaşlara karşı örülen duvarı yıkacaklarını ve Belediyenin bir grubun, kibir abidelerinden kurtulacağını, bir grubun ve bir zümrenin değil, Selahattin Demirtaş'a selam gönderenlerşn değil halkın belediyesi olacağını söyledi.
YOĞUN İLGİ
Mahalle mitinglerinde ki yoğun ilgi yne teşekkür eden Ulusoy diğer adayların indirilmiş kıtalar dahi konuşamadıklarını, halkın içine çıkmaya korktukları kendilerinin ise her gün binlerce kişiye hitap ettiğini belirterek mitinglere katılan vatandaşlara teşekkür etti.