Yeniden Refah'la hizmet gelecek.

I M G 20240129 W A0006

Yeniden Refah Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Muhammed Ali Tekinay ziyaretlerine devam ediyor.

Tekinay bu hafta pazar yerlerini ziyaret etti. Tekinay ,gece geç saatlere kadar çalışarak özel sektör ve kamu kurumunda çalışan memurları ziyaret ederek 71 tane projesini ana başlıklar altında anlatıyor.

REFAH BELEDİYECİLİĞİ

Tekinay gittiği yerlerde yaptığı ziyaretlerde Refah Partisi'nin 1995'li yıllarda Türkiye'de belediyecilik alanında çığır açtığını ve kendisinin de belediye başkanı olması durumunda aynı yoldan gideceğini vurguluyor. Hatırlanacak gibi 1995'te yıllarda Refah Partisi'nin belediyeleri başarılı projelerevimza atarak Türkiye'de yerel siyaset anlamında büyük ivme kazanmışlardı.

Seri bir şekilde çalışma gayreti gösteren Tekinay her yerde Kırıkkale belediye başkanı olduğu takdirde yapacağı çalışmaları dile getiriyor .

Kırıkkale'nin ciddi manada altyapı eksikliği olduğunu belirten Tekinay göreve geldiklerinde Refah Partisi'nin Belediyecilik anlayışını tekrar hayata geçireceklerini ve Kırıkkale'de büyük bir değişim yapacaklarını ifade ediyor. Kendisini 71 tane projesi olduğunu belirten başkan adayı Tekinay bu projeleri hayata geçirdikleri takdirde Kırıkkale'nin Ankara'nın hemen yanı başında yükselen bir değer olarak Türkiye'deki modern şehirler arası yerin alacağını ifade ediyor.Kırıkkale için 71 projemiz hazır.Yeniden Refah Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Muhammed Ali Tekinay ziyaretlerine devam ediyor. Tekinay bu hafta pazar yerlerini ziyaret etti. Muhammed Ali Tekinay bitip tükenmek bilmeyen enerjisiyle Gece vardiyasında olan vatandaşlar ve kamu görevlilerinde ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

Kaynak: Haber merkezi