Yeniden Refah Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Muhammet Ali Tekinay Kalehaber'i ziyaret ederek projelerini anlattı.

Kırıkkale'ye yönelik 71 adet özel projesi olduğunu belirten Tekinay Belediye Başkanı olması durumunda kentin yeni cazibe alanlarının oluşacağına ve altyapı sorununu tamamen ortadan kalkacağını ifade etti.

Kırıkkale halkının Yeniden Refah Partisi'ne ve kendisine büyük destek verdiğini ifade eden Tekinay gittikleri her yerde samimi duygularla karşılaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi .Ekibi ile birlikte Kalehaber'i ziyaret eden Tekinay 31 Mart 2024 tarihinde Kırıkkale halkının kendisine başkanlık görevini vermesi durumunda Kırıkkale'de büyük bir hizmet devrimi yapacağını dile getirdi.

Tekinay projelerin şekilde anlattı;

Kırıkkalemizin özenilen şehir olması, kendi kendine yeten şehir olması, Kırıkkale'de yaşayan, hakkı sevip, vatanını milletini sevenlerin huzur içinde olmasını sağlamak için çıktığımız bu yolda Kırıkkale halkının bizi yalnız bırakmayacağından eminiz.

Mazlumun yanında olup, milletin gönlü olsun diye çalışırken, bu inancımızı bir sefere çıkan komutan gibi ciddi ancak karıncayı bile incitmekten sakınanlar gibi gönül kırmadan başarmayı istiyoruz.

Kırıkkale gariplerin şehri, bizde Kırıkkale’nin gariban bir evladıyız, bu gariban evladı Kırıkkale’deki gariplerin neye ihtiyacı varsa bunu biliyor ve bu bilgiyle yola çıkıyoruz.

Bir iş yaparken önce kalbimize soruyor, kalbimiz evet doğru diyorsa, gözümüzden yaş geliyorsa, biz o işi doğru biliyor ve o işin peşini bırakmıyoruz. Kim ne derse desin biz yolumuzdan dönmüyor, hedefe ilerliyoruz.

Rahmetli Necmettin Erbakan Hocamız gümüş motordan ayrılırken “bu şarkı burada bitmeyecek” demişti. Şimdi bende diyorum ki: “Biz o şarkıyı Yeniden Refahla Genel Başkanımız Muhammet Ali - Fatih Erbakan Başkanlığında Kırıkkale'de Muhammet Ali TEKİNAY kardeşiniz okuyarak başlatacak.

Kırıkkale Belediyesi “Yeniden Refahla” yeniden tarih yazacak. Bu kutlu davada Kırıkkaleliyim diyenlerle, biz bir olmak için geliyoruz.

Önce Hakkın rızasını gözeteceğiz, Allah’ ın rızasını kazanmak için çalışacağız. Daha sonra halkın rızasını kazanacağız. “Hakkın rızası, halkın rızasında saklıdır” diyerek vatandaşlarımızla bir olacağız.

  Biz 71 projemizle bir bebek büyütür gibi Türkiye’nin kalbi Kırıkkale’yi, bir baba şefkatiyle Allah’ın emaneti olarak görüp büyüteceğiz. Kırıkkale’nin bebeklik, çocukluk ve hiç bitmeyen gençlik yılları olacak,

Kırıkkale özenilen güçlü, inançlı, temiz şehir diye anılırken, insanları Aslan ama Karıncayı bile incitmez diye anılacak.

Kırıkkale insana en çok değer veren, yaşayanlarının en çok mutlu olduğu il olarak anılacak ve Kırıkkale Türkiye’nin kalbi olacak.

BU AMAÇLA 71 PROJE İLE GELİYORUZ

İlimizi her anlamda geliştirmek ve kalkındırmak için 71 proje hazırladık, projelerimizi 7 ana başlık altında topladık. Bu başlıklar sağlık, hizmet, sosyal, üretim, iş imkanı, eğlence ve yardım alanlarındadır. Bazıları Türkiye de ilk olacak, bazıları Kırıkkale de ilk olacak. Yaptığımız projelerle doğrudan insanların gelirlerine, nakdi olarak katkı sağlayamasak da, giderlerini azaltmak yöntemiyle dolaylı yoldan gelirlerinin artışına katkı sağlayacağız.

Kaynak: Haber merkezi