Yeni başkan ilk toplantıyı yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu Hakemler ve Gözlemciler Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı olağan genel kurulu yapıldı.

Genel kurul sonrası başkanlığa getirilen Mustafa Apaydın ve yönetim kurulu üyeleri genel kurul sonrasında ilk toplantılar yaparak 2024 yılında yapacakları çalışmaların yol haritasını çizdiler.

YOL HARİTA BELİRLENDİ

Kırıkkale’de görev yapan Futbol hakemlerinin geniş katılım sağladığı genel kurul tek adaylı gerçekleşti. Spor camiasında oldukça sevilen Mustafa Apaydın'ın Böylesi bir göreve getirilmesi Kırıkkale Spor camiasında büyük bir memnuniyet oluşturdu.

2024 HEDEFİ KONUŞULDU

Daha önceki dönemlerde de aynı görevde bulunan Kırıkkale’nin tecrübeli hakemlerinden Mustafa Apaydın yeniden TFFFHGD Kırıkkale Şube Başkanlığına seçildi. Üyelerin tam desteğini alan Başkan Apaydın, kendisine güveni boşa çıkartmayacağını söyleyerek katılımcılara teşekkür etti. TFFHGD Kırıkkale Şubesinin yeni yönetimi, Şube Başkanı Mustafa Apaydın, Başkan Vekili Cengiz Aydoslu, Genel Sekreter Hakan Uğurer, Sayman Gökhan Apaydın ve üye Kenan Yıldırım şeklinde oluştu.

YOl HARİTASI ÇİZİLDİ

Yapılan ilk toplantıda getirilen görevin layıkıyla yerine ulaşması için spor camiası ile uyumlu bir birliktelik yapılması sektöre emeği geçen insanların hatırlanması ve gençlere yönelik projeler yapılması için birlikte karar alındı.

Kaynak: Haber Merkezi