Kırıkkale gönüllüler Birliği Başkanı Resul Akdağ haftalık yaptığı açıklamalara devam ediyor. Seçim öncesinde tüm partilerin liyakatlı kabiliyetli ve yetenekli adaylar çıkartmasını devamında ise kazanan belediye başkanının Kırıkkale'yi yaşanılabilir bir kent haline getirmesini talep etti.

Resul Akdağ yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Kırıkkale Gönüllüleri Birliği olarak gayemiz insanımıza mutlu, huzurlu, modern ve yaşanabilir bir şehir sunmaktır. Kırıkkale'ye hizmet etmek için projelerimizi kamuoyuna açıklamıştık. Bunları uygulamak seçilecek belediye başkanın işidir. Şimdiye kadar bütün partilerin adayları belli olmadı. Partilerin adayları belli olunca onlarla görüşüp Kırıkkale'ye hizmet etme projelerimizi anlatıp yapacağına inandığımız adaya destek vereceğimizi kamuoyuna açıklamıştık. Aynı yerdeyiz.

Bu bir mahalli seçimdir. Aday önemlidir. Adayın iş yapan, güvenilir, becerikli, sözünde duran olması lazım. İnşallah adaylar belli olunca adaylarla görüşüp Kırıkkale için hayırlı işler yapacağına inandığımız Başkanı seçeceğiz.

Bu başkan da Kırıkkale'nin önünü açıp top yekün kalkınma seferberliği ilan ederek insanımızı mutlu edecek; Kırıkkale'yi de yaşanabilir, güzel, modern bir şehir haline getirecektir.

Saygılarımızla.  

Kırıkkale Gönüllüleri Birliği

Haber: Yelda Kayhan

Kaynak: Haber Merkezi