Yarın Kırıkkale için büyük gün

Kırıkkale tarihi günlerinden birini yaşayacak .Türkiye Futbol Federasyonu 3.lig 1. grupta kümede kalma mücadelesi veren Kırıkkalegücü FSK tarihinin en kritik maçlarından birine çıkıyor. Tüm şehir heyecan içerisinde. Kırıkkalegücü FSK yarın tüm Kırıkkalelileri tribünde buluşmaya davet ediyor.

Yarın kendi evinde Başpınar stadyumu'nda saat 15.00'te yapılacak Gümüşhanespor- Kırıkkale gücü FSK kader maçında takımımızın beraberlik alması kümede kalması için yeterli oluyor.

Kırıkkalegücü FSK'nın kümede kalması için taraftarlar tarafından başlatılan destek kampanyasına Hacılar ,Delice Yahşihan ve Kırıkkale Belediye başkanları da yaptıkları açıklamalara da tam destek verdiler . Maç için bulundukları ilçelerden ücretsiz otobüs kaldıracaklar.

Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan vatandaşları tribünleri doldurmaya davet ederken Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur 10.000 Tl destek vereceğini açıkladı. Daltonlar taraftar Gurubunun lideri Eray Ünver Cuma günü Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal ile görüşerek Pazar günkü maç ve devamında kulübün geleceği hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Kaynak: Kırıkkalegücü FSK