Yahşihan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede yeni faaliyete başlayan esnaflara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bu ziyaretler kapsamında, iş yeri açma ve çalışma ruhsatı alma konusunda esnaflara gerekli bilgilendirmeler yapıldı.
Yahşihan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeni iş yeri sahiplerine yönelik tebligatlar yaparak iş yeri açma ve çalışma ruhsatı alımı süreci hakkında detaylı bilgi verdi. Bu ziyaretler, işletmelerin yasal gereklilikleri yerine getirmelerine ve faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.
Yahşihan'da iş hayatına atılan girişimcilerin bilgilendirilmesi ve desteklenmesi, belediyenin şeffaf ve etkin hizmet anlayışının bir parçası olarak önem taşıyor. Zabıta ekiplerinin yeni esnaflara yönelik bu bilgilendirme ziyaretleri, ilçede iş dünyasının gelişmesine ve istikrarlı bir ticaret ortamının oluşmasına katkı sağlıyor.