Yahşihan'da Türkyılmaz'a sevgi seli
Yahşihan'da seçim son haftada oldukça hareketli geçiyor .Cumartesi günü AK Parti'nin yapmış olduğu çiğ köfteli toplantının ardından Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan Belediye Başkan adayı Osman Türkyılmaz'ın birlik beraberlik toplantısına yoğun ilgi gösterildi .
Başkan Türkyılmaz yaptığı açıklamada 5 yılda 175 projeyi hayata geçirerek Yahşihan'ın alt yapısını tamamen yenilediklerini ifade etti .
Yahşihan'ın geleceğinin riske atılmaması için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareden seçimlerinde seçmenden destek isteyen Türkyılmaz yarım projelerin tamam edilebilmesi için sandıkta MHP'ye destek istedi. Programa katılan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı Osman Türkyılmaz'ın Yahşihan'da hizmet devrimi yaptığını ifade ederek çalışmalarının kesintiye uğramaması için sandıkta destek verilmesini talep etti. Belediye çevresinde toplanan vatandaşlar Sevgi gösterisinde bulundular.