Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy seçim çalışmalarına seri şekilde devam ediyor.
Mahalle toplantıları ise geç saatlere kadar devam ediyor. Ulusoy Çarşamba pazarını ziyaret ederek esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlarla görüştü.
AKŞAM MAHALLE TOPLANTILARI
Gündüz esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştiren Ulusoy , akşam saatlerinde ise ev toplantıları ile seçim kampanyasını devam ettiriyor. Ev toplantılarında kalabalık her geçen gün artıyor.
ÇARŞAMBA PAZARINI ZİYARET
Harun Ulusoy yaptığı açıklamada " Çarşamba pazarı tezgahı açan esnaflarla ve vatandaşlar ziyaret ederek hayırlı işler diledik. Gündem hakkında istişarelerde bulunarak sıkıntılarını dinledik, taleplerini aldık.
İlgi ve samimi sohbetlerinden dolayı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.Aşkım, Davam, Derdim Kırıkkale'dir. En büyük desteğimiz vatandaşın "Can'l a Baş'la MHP" diyerek bizlere desteğini ifade etmesi"şeklinde konuştu.